Comm-Ci yüksek kaliteli kumaşlarla özel parçalar üretmek için yola çıkan sürdürülebilir doğa dostu aktif yaşam spor giyim tasarım markasıdır.

2020 kuruluşundan bugüne moda trendlerini takip ederken; yenilikçi, etkileyici, özgür, farklı, enerjik, canlı ve her bedenden kadınlara hitap eden Comm-Ci, şıklık ve sportifliği birleştirdiği koleksiyonu ile tasarım ve modayı, uygun fiyatlarla erişilebilir kılmaktadır.

Tasarımlarında en çok dikkat ettiği konu kumaşları ve kumaşlarının özellikleridir. Üretimini yaptığı ürünlerde sağlığınızı düşünürken aynı zamanda çevreye duyarlı ve dost bir marka olma sorumluluğundadır. Bu sebeple kumaş çeşidi tercihlerinde hammaddesinden üretimine kadar tüm aşamaları gözden geçirip, çevreye en duyarlı seçimleri yapmaktadır.

Öz güveni yüksek kadın enerjisini sportif çizgilerle yorumlayan Comm-Ci ürünlerine online olarak başta www.comm-ci.com.tr olmak üzere; Trendyol, Hepsiburada, N11, Çiçek Sepeti, DefactoFit, Pazarama, Bonaliva pazar yerlerinden ulaşmak mümkün. Online siparişler Türkiye’nin her yerine 1-3 iş gününde ulaştırılmaktadır.