Gönderim Süreci

250 TL üzeri tüm siparişlerinizde gönderi ücreti, bizden size hediye.

Türkiye’nin her yerine kargo ücreti Yurtiçi Kargo ile 17 TL’dir. 250 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. Hesabınızda oturum açtıktan sonra siparişinize tıklayarak siparişinizin son durumunu görebilirsiniz. Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde, kayıtlı e-posta adresinize kargo takip numaranız gönderilecektir.

Siparişimi görüntüle linkine tıklayarak açılacak sayfada takip linkine tıkladığınızda aşağıda paylaşılan Yurtiçi Kargo takip sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu alana kargo takip numaranızı yazarak siparişinizin nerede olduğunu görebilirsiniz. Yurtiçi Kargo takip linki : https://www.yurticikargo.com/tr/online-servisler/gonderi-sorgula 

Ürünlerinizin bir an önce kullanmaya başlamanız için, siparişiniz bize ulaştıktan sonra hafta içi en geç 1 iş günü içerisinde paketinizi kargo şirketimize teslim ediyoruz.

Cumartesi ve Pazar verilen siparişleriniz için ise Pazartesi paketinizi hazırlıyor ve kargo şirketine teslim ediyoruz.

Bulunduğunuz noktaya ve gönderim yoğunluğuna bağlı olarak siparişinizin en geç 7 iş günü içerisinde size ulaşmasını sağlıyoruz.İade ve Değişim Politikası

Ürünlerimizi 30 gün deneyin, beğenmezseniz iade edin.

Ürünlerimizi istediğiniz koşullarda, istediğiniz gibi giymeniz, keyif almanız ve mutlu kalmanız için 30 gün boyunca ürünlerimizi deneyebilir, beklentilerinizi karşılamayan bir durum olduğu takdirde, ürünlerinizi sağlam şekilde paketlenmiş ve faturası ile birlikte, 840567557 şirket kodu ile Yurtiçi Kargo'ya teslim ederek ücretsiz şekilde iade edebilirsiniz.

Görüşlerinizi her zaman info@comm-ci.com beklediğimizi unutmayın ☺

COMM-CI ürünlerini Türkiye’nin her noktasına gönderiyoruz. Yeni ülkeleri gönderim noktalarımız arasına eklemek için sabırsızlanıyoruz.

Olur da ürünlerimizden memnun kalmazsanız, ürünlerin faturaları ve mevcutsa orijinal paketi ile ürünlerinizi Yurtiçi Kargo şubesine ÜCRETSİZ olarak 840567557 numaralı iade kodu ile teslim etmeniz yeterlidir, ayrıca bir iade adresi belirtmeniz gerekmemektedir.


Lütfen iade edeceğiniz ürünün iade politikamızdaki koşulları sağladığından emin olun. Daha fazla bilgi için sıkça sorulan sorularbölümünü inceleyiniz.